Dámské stahovací kalhotky

Většina žen není spokojena se svou postavou. Patříte také mezi ženy, které touží po dokonalé postavě, jako mají modelky s mírami 90-60-90? Držíte přísné diety, cvičíte několikrát denně, chodíte běhat či do posilovny a výsledkem je jen únava, bolestivé svaly a prázdná peněženka? Nikoli krásná štíhlá postava Vašich představ? Nezoufejte. Návrháři spodního prádla pro Vás navrhli stahovací kalhotky, které Váš problém s přebytečnými kily zaručeně vyřeší.

Stahovací kalhotky, neboli mezi ženami nazývané jako stahovačky, jsou ušity z kvalitního materiálu s přídavky elasthanu, bavlny a antibakteriální složky s funkcí odvádění potu pro zdravější a pohodlnější celodenní nošení. Materiál je navíc bezešvý, aby nebyly stahovací kalhotky pod obepnutým oblečením vidět a Vaše tajemství na krásnou štíhlou postavu prozrazeno.

Stahující kalhotky jsou navrženy ve třech základních střizích. Kalhotky s nízkým pasem, kalhotky s vysokým pasem až pod prsa a kraťasy s vysokým pasem. Každý střih je určen pro daný typ postavy a zeštíhluje určité partie Vaší postavy.

Stahovací kalhotky s nízkým pasem jsou vhodné pro ženy, které mají malý problém s partií hýždí a bříška. Pokud jste silnější, tento typ stahujících kalhotek Vám nedoporučujeme, neboť by Vám místo krásné štíhlé postavy udělaly neplechu.

Za to stahovací kalhotky s vysokým pasem až pod prsa jsou pro ty z Vás, které mají větší problémy s přebytečnými kily. Zeštíhlují partie bříška a zadečku. Tyto stahovací kalhotky Vám vytvarují ploché bříško a sexy zadeček. Musíte si ale dávat pozor na jednu věc. Máte-li problémy i s oblastí stehen, mohl by Vám tento typ stahujících kalhotek způsobit nepříjemnou situaci.

Poslední střih stahovacích kalhotek je ideální pro ženy, které mají potíže jak se stehny, hýžděmi, tak i s bříškem. Vytvarují Vám neodolatelné ploché bříško, sexy zadeček a přirozenou linii Vašeho těla. Vysoký pas je samodržící díky silikonovým páskům na konci látky, aby se kalhotky nerolovaly, a to ani při maximální zátěži.

Pokud nemáte problémy se silnější postavou, ale ráda byste posílila povolené poporodní bříško, jsou tu pro vás také stahovací kalhotky, které stlačují dělohu a navrací Vaší postavě perfektní vhled.

Ve většině případů jsou stahující kalhotky šity v tělové, bílé či černé barvě, aby byly pod oblečením diskrétní.

Kromě dámských stahovacích kalhotek by Vás mohlo zajímat: Stahovací kalhotky po porodu, Bezešvé stahovací kalhotky.

Tip
Kalhotky Mitex IGA SALE

Firma Kupiecka "MITEX" Sp.z o.
Kalhotky Mitex IGA SALE
188 Kč

Tip
Kalhotky ELITE IV S SALE

Firma Kupiecka "MITEX" Sp.z o.
Kalhotky ELITE IV S SALE
421 Kč

Tip
Kalhotky Mitex ALA SALE

Firma Kupiecka "MITEX" Sp.z o.
Kalhotky Mitex ALA SALE
195 Kč

Tip
Kalhotky ELITE III SALE

Firma Kupiecka "MITEX" Sp.z o.
Kalhotky ELITE III SALE
299 Kč