Pareo k plavkám

Pareo k plávkám je moderní doplněk, který můžete využít při návštěvě pláže i tuzemského koupaliště. Pareo k plavkám je speciálně střižený šátek, který slouží k zahalení dámského těla v plavkách. Barevně se pareo vyrábí v mnoha variantách. Vybrat si díky tomu můžete přesně takové pareo, které se hodí k vašim plavkám. Nezáleží, zda jsou Vaše plavky jednobarevné, proužkované nebo puntíkaté. Pareo se barevně přizpůsobí i složitějším vzorům.

Vázání a použití parea nemá přesně stanovená pravidla, a proto můžete sama vyzkoušet jeho různá použití. Pareo k plavkám můžete uvázat jako sukni přes boky nebo jako lehké letní šaty. Záleží skutečně jen na Vás, jaký styl chcete ze svého parea vykouzlit.

Zavazovat pareo k plavkám však vyžaduje určitý trénink. Je totiž velmi důležité jej zavázat tak, aby z vás při chůzi nespadlo. Současně musí jít velmi rychle rozvázat po příchodu na pláž. Zavazovat pareo k plavkám takovým stylem není zcela jednoduché, ale po několika tréninkových pokusech zvládnete toto zavazování hravě i ve spěchu.

Dále by vás mohlo zajímat: Pareo k plavkám na suchý zip.

Pareo D Černé (o2v)

Marko
Pareo D Černé (o2v)
474 Kč

Pareo B Černé (o2v)

Marko
Pareo B Černé (o2v)
285 Kč

Pareo C Bílé (o1v)

Marko
Pareo C Bílé (o1v)
474 Kč

Pareo B Bílé (o1v)

Marko
Pareo B Bílé (o1v)
285 Kč