Dámské plavky 2011

Plánujete si koupit dámské plavky z kolekce 2011? Připravte se na nové barvy i střihy. Každým rokem přicházejí módní návrháři s novými nápady, a proto ani dámské plavky 2011 nejsou výjimkou. Pro tuto kolekci dámských plavek je charakteristická snaha co nejvíce podpořit ženskost a to pomocí výrazných barev i sexy střihů.

Z jednobarevných provedení jsou pro dámské plavky 2011 charakteristické barvy růžová, zelená, fialová, modrá, červená a žlutá. Jednobarevné provedení však není tím jediným způsobem, kterým jsou barvy na dámských plavkách z kolekce 2011 uspořádány. Velmi často si v kolekci pro rok 2011 můžete vybrat i dvoubarevné dámské plavky, a to především v barevných kombinacích: bílá a červená, růžová a tyrkysová, černá a žlutá, červená a černá nebo bílá a modrá.

Tyto barvy jsou u dámských plavek 2011 nejčastěji uspořádány do proužků, puntíků nebo jiných pravidelných geometrických obrazců. Výjimkou nejsou ani květinové vzory nebo zvířecí motivy.

Vedle barevných kombinací se u dámských plavek 2011 vyskytují další prvky, které mají za cíl dodat originalitu plavkám z této kolekce. Jedná se především o plastové či kovové kroužky, které slouží ke spojení jednotlivých částí plavek.

Dámské dvoudílné plavky 2011

Dvoudílné plavky 2011 přicházejí s novými střihy, které zaručeně podpoří vaši ženskost a zvýrazní vaše přednosti.

Jedním v takových střihů jsou plavky bandeaus. Tyto dvoudílné plavky z kolekce 2011 mají horní díl zcela bez ramínek, čímž vám dodávají větší svobodu a především zabraňují nevzhledně neopáleným ramínkům u klasických dvoudílných plavek. Nemusíte se bát, že by vám takové plavky spadly, a vy byste odhalila více, než chcete. Bandeaus dvoudílné plavky 2011 jsou velmi dobře vyztužené, takže budou dokonale kopírovat vaše křivky a vydrží na svém místě i při plavání.

Druhou novinkou u dvoudílných plavek 2011 jsou volánky. Plavky s volánkovými doplňky jsou ideální volbou pro romanticky laděné ženy. Volánky totiž symbolizují nevinnost i sexy image v jednom, a tím působí přitažlivě a romanticky.

Třetím prvkem objevujícím se u dvoudílných dámských plavek 2011 jsou šňůrky. Nejedná se však pouze o šňůrky sloužící k zavazování horního dílu plavek, ale také o šňůrkové zavazování na bocích spodního dílu plavek.

Dámské jednodílné plavky 2011

Vedle dvoudílných plavek se mezi dámskými plavkami 2011 objevují i jednodílné plavky. Nejedná se ale o nudné, nevzhledné jednodílné plavky, které jsou známé z minulých kolekcí. Jednodílné dámské plavky 2011 se také snaží vyzdvihnout ženskost a podpořit jejich svůdnost. Prvkem, kterým se toho snaží návrháři dosáhnout, jsou prostřižené boky, které současně opticky zeštíhlují postavu.

Kromě dámských plavek 2011 by Vás mohlo zajímat: Plavky 2011, Dámské plavky.