Dámské plavky 2012

Není lepší příležitost pro odhalení ženskosti, než pobyt u vody v plavkách. Abyste se i vy mohla předvést v něčem neokoukaném, nabízejí dámské plavky 2012 nové střihy a barevná provedení, se kterými jste neměla možnost se setkat v předešlém roce.

Dámské plavky 2012 kladou důraz na hravost, čemuž odpovídá i jejich barevné provedení. V něm převládají květinové vzory, které jsou odvážně kombinovány s proužky a kostičkami. Z hlediska barev převládají pastelové barvy, ale také se můžete setkat s výraznými grafickými potisky a malbami.

Barvy nejsou ale to jediné, co dělá dámské plavky 2012 originální. Dámské plavky z kolekce 2012 jsou často doplněny korálky či volánky, což jim dodává na hravosti.

Dvoudílné dámské plavky 2012

Kromě hravosti mají dámské plavky 2012 za cíl podpořit ženskost, svůdnost a rafinovanost. Nelze se tedy divit tomu, že se v kolekci pro rok 2012 nacházejí převážně dvoudílné dámské plavky.

Střihy dvoudílných dámských plavek jsou v roce 2012 velmi rozmanité. Můžete si vybrat plavky s klasickými kalhotkami, tangy nebo se sukénkou. U horního dílu máte na výběr z klasických push-up plavkových podprsenek, plavky se zavazováním za krk, bez ramínek a také speciální plavky tankiny.

Tankiny jsou dvoudílné dámské plavky, které mají horní díl v podobě tílka, takže tyto plavky dobře zakrývají větší bříška.

Jednodílné dámské plavky 2012

Milovnice jednodílných plavek nemusí zoufat, neboť i v kolekci dámských plavek 2012 se nachází pestrý výběr jednodílných plavek. Myslíte si, že jednodílné plavky nemohou podporovat rafinovanost a svůdnost? Klasické jednodílné plavky možná ne, ale v roce 2012 se na trhu objevil nový střih plavek z názvem monokiny.

Monokiny jsou jednodílné plavky, ale zezadu a z boky vypadají, jako plavky dvoudílné. Jak je to možné? Umožňují to výrazné prostřihy plavek na bocích, kterými je docíleno toho, že horní díl (podprsenka) a spodní díl (kalhotky) jsou spojeny pouze minimálním množstvím látky nebo případně ozdobnými kruhy z kvalitního kovu.

Novinka Akce
Plavky Pola Nero M-526

Marko
Plavky Pola Nero M-526
687 Kč