Latexové prádlo

Chcete ve svém milostném životě experimentovat a dovést ho do úplně jiných rozměrů? Tak právě materiál, jako je latex Vás nejen nadchne, ale především překvapí svými erotickými schopnostmi.

Z latexu jsou šity sexy oblečky a erotické prádlo pro Vaše milostné hrátky. Jedinečný lesk latexového prádla dodá Vašemu sexuálnímu životu naprosto nový směr.

Ze sortimentu latexového prádla si můžete vybírat z latexových kalhotek, podprsenek, korzetů, erotických oblečků pro ženy i muže.

Latexové kalhotky jsou šity v mnoha střizích a barevných kombinacích. Vybírat můžete z tang, brazilek, bokovek či z klasických kalhotek, které mohou být doplněny buď šňůrkami na boční zavazování, nebo otvorem.

Podprsenky ušité z latexu se nejčastěji vyskytují v trojúhelníčkovitém střihu nebo v klasickém střihu s push-up efektem, který vytvoří neodolatelný a vzrušující dekolt. Pro stoprocentní oživení Vašeho sexu jsou vyrobeny otevřené latexové podprsenky, které Vašemu partnerovi odhalují to nejdůležitější v Vašeho poprsí.

Celkový vzhled latexového prádla pro ženy je doplněn sexy kraječkami, šňůrkami a neodolatelnými mašličkami.

Pro muže jsou vyrobeny latexové slipy či boxerky, které mohou být doplněny o speciální otvory či erotické ozdoby.

Celkově je latexové prádlo podtrhnuto barevným provedením. Nejvíce vzrušujícími barvami jsou černá a červená.

Akce
Erotický komplet Livia Corsetti Uranit LC 3052

LivCo Corsetti Fashion
Erotický komplet Livia Corsetti Uranit LC 3052
179 Kč

Akce
Erotická tanga Livia Corsetti Ina LC 6050

LivCo Corsetti Fashion
Erotická tanga Livia Corsetti Ina LC 6050
116 Kč