Kalhotky s otvorem

Chcete něčím okořenit svůj sexuální život? Povznést své erotické okamžiky do úplně jiných rozměrů? Chcete zažívat něco tajného a zakázaného? Ráda experimentujete a nebojíte se odhalit i velmi intimní partie svého těla? Pak Vám doporučujeme porozhlédnout se po kalhotkách s otvorem.

Kalhotky s průřezem patří do oblasti erotického prádla, a proto jsou vyloženě určeny k milostným hrátkám a ne ke každodennímu nošení. I materiál je pro každodenní nošení nepohodlný. Jedná se vesměs o latex - velmi známý erotický materiál, který je na povrchu lesklý, čímž navnazuje milostnou atmosféru. Pro snadné oblékání kalhotek z latexu, je vhodné se před tím natřít olejíčkem či krémem. Další materiál, který může být použit na ušití erotických kalhotek s otvorem, je krajka s mikrovláknem. Krajka ukáže ještě mnohem víc z Vašeho těla, jelikož se jedná o kalhotky průhledné.

Celkově mohou být kalhotky v oblasti otvoru dozdobeny mašličkami, aby se dal otvor pomalinku otevřít. Je známo, že muži jsou označováni za dobyvatele, rádi odhalují a dobývají to, po čem velmi touží. Určitě bude Váš partner nadšen, když si Vás pomaličku bude moci rozbalovat.

Barevné provedení otevřených kalhotek má také své opodstatnění. Nejvíce se kalhotky s otvorem pro milostné hrátky vyskytují v hříšné černé, rajcovní červené a nebo v nevinné bílé.

Zaručujeme, že partnera potěšíte a přivedete ho do stavu vysokého vzrušení.

Nebudete se stačit divit, jak bude Váš partner nadšený a celý bez sebe. Tyto kalhotky s průřezem Vám zaručí dokonalou předehru a vášnivý sexu.

Akce
Dámská tanga Dream of Sonia 035

DREAM OF SONIA
Dámská tanga Dream of Sonia 035
222 Kč

Akce
Brazilky Gorsenia K242 Leila

GORSENIA
Brazilky Gorsenia K242 Leila
870 Kč