Plavkové kalhotky

S postupem času docházelo i k rozvoji módy v oblasti plavání, kdy se spodní díly dámských plavek začaly objevovat v mnoha střihových variantách. Každé plavkové kalhotky mají své charakteristické rysy a každý jejich typ se hodí pro jinou postavu. Proto, abyste se vyznali v jednotlivých stylech plavkových kalhotek, Vám některé z nich představíme.

Jako první typ, který je zároveň nejvyhledávanější, bychom mohli zmínit klasický kalhotkový střih, který je vhodný pro všechny typy postav, ale největší přínos má pro ženy s kratšími nohami. Je to díky střihu těchto plavkových kalhotek, který opticky prodlouží a zvýrazní ladné křivky Vašich nohou.

Dalším a velmi často používaným typem plavkových kalhotek, jsou tanga. Tanga si oblíbily především krásně štíhlé ženy, které se nebojí světu ukázat své přednosti. Tanga plavky zajišťují jednak krásné opálení a navíc na Vás přitáhnou pohledy okolních mužů.

Jako poslední typ bychom zmínili pravý opak tang, a to šortky, které zakryjí celý Váš zadeček. Šortky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s prvkem elastici, aby Vám zajistily pohodlný pohyb ve vodě i na souši.

Kromě střihu plavkových kalhotek si můžete vybrat z nepřeberného množství barevných kombinací.

Kromě plavkových kalhotek by Vás mohlo zajímat: Černé plavkové kalhotky.