Plavky 2011

Kolekce plavek pro rok 2011 přináší velmi zajímavé řešení střihů a barev plavek. Pojďme se tedy podívat na to, co můžete od plavek 2011 očekávat.

Mezi hlavní barvy plavek pro rok 2011 patří růžová, zelená, fialová, modrá, červená a žlutá. Tyto pestré barvy totiž skvěle ladí s horkým letním počasím, a vy tak budete v plavkách 2011 zaručeně IN. Jednobarevné plavky 2011 však nejsou jedinou barevnou variantou, která je pro vás v této kolekci připravená. Plavky 2011 můžete vybírat i ve dvoubarevném provedení. Nejčastěji jsou to kombinace růžová a tyrkysová, černá a žlutá, červená a černá, modrá a bílá. Tyto barvy jsou v roce 2011 nejčastěji kombinovány do proužků, puntíků nebo jiných pravidelných geometrických útvarů.

Chcete-li mít plavky 2011 opravdu sexy, doporučujeme vám vybírat z látek s metalických vhledem. Odrážející sluneční paprsky od takových plavek vás na plážích zvýrazní a dodají vám ten pravý styl. Sexy působí u plavek 2011 i drobné doplňky v podobě různých plastových a kovových kroužků, kterými jsou jednotlivé části plavek spojeny.

Kromě spojení plavek těmito kroužky jsou pro plavky 2011 charakteristické šňůrky. Nejen šňůrky na zavazování horního dílu plavek, ale také šňůrky na bocích spodních plavkových dílů. Velmi svůdně působí i šňůrky na přední části horních dílů, které jsou také charakteristickým rysem plavek pro rok 2011.

Vedle dvoudílných plavek se v kolekci pro rok 2011 objevují i jednodílné plavky. Ty však nejsou nudné a nevkusné, jako jednodílné plavky z dob dávno minulých. Jednodílné plavky 2011 se snaží, i přes svůj jednodílný střih, odhalit více, než odhalují klasické jednodílné plavky. U jednodílných plavek 2011 se toto odhalení řeší sexy průstřihy po bocích, které vám kromě svůdnějšího vzhledu skvěle opticky zeštíhlí vaši postavu.

Toužíte-li po opravdu originálních a sexy jednodílných plavkách, doporučujeme vám vybrat si jednodílné plavky 2011 s označením monokiny. Tyto plavky jsou kombinací jednodílných a dvoudílných plavek. Svojí konstrukcí jsou monokiny jednodílné, neboť je vrchní a spodní díl plavek spojen v jeden díl. Ovšem spojení těchto dílů je realizováno pouze malým množství látky, takže monokiny vypadají jako dvoudílné plavky.

Ať si již vyberete monokiny nebo klasické jednodílné či dvoudílné plavky 2011 věříme, že s nimi budete spokojeni, a že se budete na své dovolené cítit pohodlně.

Kromě plavek 2011 by Vás mohlo zajímat: Dámské plavky 2011, Plavky.