Plavky 2012

Každý rok se ve světě módy můžeme těšit na nové barevné i střihové varianty oblečení a výjimkou nejsou ani plavky. I u plavek nabízejí každý rok módní návrháři nové střihy a barevná provedení, která zajistí, že budete po celý rok IN. Podívejme se na to, co přinesly plavky 2012.

Barvy a vzory plavek 2012

Z hlediska barev a vzorů jsou plavky 2012 velmi hravé a využívají především zářivých barev. Již se nemusíte stydět odvázat. Vždyť dovolená je o relaxaci, tobogánech, zábavě a volnosti. A přesně takové jsou i plavky 2012.

To vám umožní zcela projevit svoji osobnost. Jste dáma, děvčátko, romantička, svůdník, sportovec či beach boy? Žádný problém, v plavkách z kolekce 2012 si vybere každý.

Ze vzorů převládají u plavek 2012 květinové motivy, které jsou často netypicky kombinovány s pruhy a čtverečky. Z roku 2011 se navíc udržely výrazné grafické potisky a malby. Na výraznosti plavek pro rok 2012 přidají i různá zdobení - korálky, volánky, střepce.

To vše pro vaši maximální spokojenost s kolekcí „Plavky 2012".

Střihy plavek 2012

Mezi dámskými plavkami se v roce 2012 objevuje nový střih s názvem „monokiny". Jedná se o odvážné jednodílné plavky, které zezadu a zboku vypadají, jako klasické jednodílné plavky. Monokiny vystihují trend plavek 2012, který spočívá v rafinovanosti a smyslnosti.

Pro pány jsou v roce 2012 typické boxerky a šortky s veselými barvami a vzory. Jste-li zastánce klasických slipových plavek, nemusíte se bát. I pro vás se mezi plavkami z kolekce 2012 nalezne mnoho módních plavek tohoto střihu.

Plážové doplňky a oblečení

Samotné plavky 2012 je možné ještě pro větší úspěch okolí doplnit vhodným módním doplňkem, jakým jsou parea, sukýnky či letní šatičky. U parea nejvíce oceníte jeho úžasnou variabilitu a praktičnost.

Všechny plážové doplňky a oblečení jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, které jsou i ve velkých vedrech vzdušné a příjemné na nošení.

Kromě plavek 2012 by vás mohlo zajímat: Dámské plavky 2012.