Silikonové vycpávky do podprsenky

Řešíte neustále problém s „prázdnou" podprsenkou? Nejste spokojena s velikostí svého poprsí? Ráda byste něco s tímto problémem udělala, ale podstupovat plastickou operaci se Vám zrovna nechce? Jsou tu pro Vás silikonové vycpávky do podprsenky, které Vaše trápení s menšími ňadry vyřeší.

Vycpávky do podprsenky jsou nejdokonalejší a zároveň nejjednodušší způsob, jak elegantně zvětšit a vytvarovat poprsí.

V čem vlastně spočívá tajemství „šéf kuchaře"? Zdravotně nezávadný silikonový materiál se po určité době ve Vaší podprsence zahřeje na tělesnou teplotu a gelové vycpávky do podprsenky se vytvarují podle tvaru Vašeho poprsí. Díky své konstrukci se silikonové vycpávky do podprsenky rozšiřují a pozvedávají ňadra, čímž dávají pocit pevnosti a plnosti neodolatelného dekoltu.

Aby Vám vycpávky do podprsenky vydržely co nejdéle, musíte se o ně také určitým způsobem starat. Nemusíte však mít strach, je to úplně jednoduché. Po svléknutí podprsenky a vyjmutí gelových vycpávek do podprsenky se vycpávky omyjí mýdlovou vodou a nechají si oschnout. Nesmí se otírat ručníkem nebo hadříkem ani sušit na topení, jinak by se silikonový materiál poškodil.

Akce
Podprsenka AVA 808 Push-up

Ava Lingerie
Podprsenka AVA 808 Push-up
415 Kč